Київська фабрика вікон «ЕСКО»

Компанія «ЕСКО» - провідний виробник вікон і дверей в Україні з 1991 року

Більше 20 років ми створюємо для вас пластикові і дерев'яні вікна та двері. Німецькі профілі КBЕ з полівінілхлориду, а також використання деревини сосни і меранти, стали гарантією якості нашої продукції.

Фабрика вікон «ЕСКО» була заснована в незалежній Україні, в 1991 році в Києві. Вже через 5 років виробництво євровікон було визначено як основний вид нашої діяльності. Після старту роботи з дерев'яними вікнами системи IV68, ми приступили до виробництва різних дерев'яних і металопластикових вікон в 2001 році. Незабаром компанія «ЕСКО» взялася за створення власних склопакетів. З кожним роком наш асортимент став поповнюватися новими пропозиціями. У ньому з'явилися:

  • металопластикові вікна з трьох-, п'яти- і шестикамерних профільних систем;
  • склопакети з енергозберігаючим склом, заповнені інертним газом;
  • дерев'яні вікна системи IV92.

Розвиток власної виробничої бази, ретельний контроль якості і прагнення не тільки відповідати стандартам, а й перевищувати їх - ці орієнтири були і залишаються для нас ключовими в роботі вже понад 20 років.

Компанія «ЕСКО» вже співпрацює з широкою мережею дилерів в Києві і області. Географія партнерів компанії охоплює центральні, північні і західні регіони країни: Полтава, Суми, Чернігів, Житомир, Вінниця, Черкаси, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Одеса. При цьому ми завжди відкриті до співпраці з новими торговими представниками.

Місія фабрики вікон "ЕСКО" полягає в тому, щоб забезпечувати економічну ефективність будівель, в яких встановлені наші вікна. При цьому наші вікна завжди максимально зберігають тепло і безпеку. Вони надійні і довговічні, зберігають актуальність і сучасність на довгі роки.

Наші принципи:

  • Удосконалення форм і пошук новаторських технічних рішень для наших продуктів;
  • Гарантія дотримання міжнародних стандартів продукції;
  • Підтримка технологічного рівня виробництва. Це забезпечується постійним оновленням обладнання і технологій відповідно до потреб і можливостей ринку;
  • Прагнення мінімізувати ризики за рахунок автоматізаціяі систем управління і контролю технологічних процесів;
  • Пошук оптимального рішення за індивідуальним замовленням клієнта і гарантія якості обслуговування.