Про компанію «ЕСКО»

Київська фабрика вікон «ЕСКО» заснована в листопаді 1991 року. Сьогодні це потужне, сучасне виробниче підприємство, яке володіє багаторічною історією і є лідером віконної індустрії України. Наша компанія спеціалізується на виробництві євровікон, систем PSK-Portal і систем HS-Portal з різних порід деревини і металопластикових профільних систем. Багато співробітників нашого підприємства працюють в компанії більше десяти років, професійно зростали разом з компанією, набували неоціненний досвід і зробили кар'єру на нашому підприємстві.

Брус для вікон з деревини може бути виготовлений фабрикою «ЕСКО» з різних порід деревини. Найпопулярнішими є: хвоя з обробкою різними видами блакитті, дуб, меранті і хвоя, зрощена з обробкою емалями будь-якого кольору з системи RAL. Дерев'яні вікна фабрики «ЕСКО» користуються заслуженою популярністю у своїх споживачів за свій оригінальний і привабливий зовнішній вигляд, за надійність і довговічність, за різноманітність форм і оздоблень, за швидкість виготовлення.

Металопластикові вікна та портальні системи наша фірма виробляє з профільних систем КВЕ і KOMMERLING німецького концерну Profine. Профільна система КВЕ поєднує в собі ефектний зовнішній вигляд, надійність і довговічність разом із відмінними теплофізичними характеристиками. Вона також може запропонувати своїм майбутнім власникам найширший вибір профілів за шириною, кількістю камер, теплофізичними властивостями, в також за колірною гамою плівок для ламінування. Ширина скління, яке використовується в профілях КВЕ, варіюється в діапазоні від 4 мм до 56 мм. Устаткування німецької фірми URBAN, провідного виробника машин для виробництва металопластикових вікон, забезпечує найвищу якість наших виробів.

Логістична система нашого підприємства базується на співпраці з провідними транспортними підприємствами України, а терміни доставки наших виробів в самий віддалений куточок країни не перевищують 5 робочих днів з моменту виготовлення.

Контроль якості на нашому підприємстві передбачає систему післяопераційного контролю за дотриманням умов технічного і технологічного регламенту, які були розроблені нашими технологами на підставі норм закладених в ДСТУ Б.В.2.6-15-99. Дотримання даних норм дає нам можливість надавати гарантію на вироби на п'ять років і більше.