БЕЗКОШТОВНЕ ЗАМІРЮВАННЯ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ ВІКОН

Найважливіший крок на етапі замовлення і подальшого монтажу вікон - кваліфікований завмер. При вимірі враховується архітектура будівлі, конструкція будівлі, побажання замовника, рекомендації майстра, обумовлені величезним практичним досвідом, і інші особливості.

Для проведення вимірів до Вас приїжджає заміряє-консультант, який виконає завмер і детально проконсультує Вас. Відповідно до розмірів віконних прорізів буде складено ескіз і проведений точний розрахунок вартості вікон відповідно до Ваших побажань. Співробітник нашої компанії повідомить Вам вартість Вашого замовлення, терміни його виконання.

  • Зателефонуйте по будьякому з телефонів зазначених на сайті, (наш менеджер не тільки запише Вас на завмер вікон у зручний для Вас час, а й відповість на всі Ваші запитання);
  • Надішліть онлайн заявку (форма нижче), наші менеджери зв'яжуться за вказаними Вами контактам, щоб обговорити особливості замовлення і кращі характеристики вікон. Також буде узгоджена дата і час виїзду майстра на замір вікон, зручні для Вас.
БЕЗКОШТОВНЕ ЗАМІРЮВАННЯ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ ВІКОН

Найвідповідальніший крок на етапі замовлення вікон - кваліфікований замір. Замовте замір з професійною консультацією і будьте впевнені в точності і якості майбутнього результату.

ШИРОКИЙ ВИБІР ВІКОННОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІД ВИРОБНИКА
-28%
знижка

дерев'яні вікна

new
Замовити зворотній дзвінок
Наша продукція
пластикові вікна
дерев'янні вікна
розсувні двері
алюмінієві вікна
РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ МОГО ВІКНА
Адреса відділу продажів