Київська фабрика вікон ЕСКО

Київська фабрика вікон «ЕСКО» заснована в листопаді 1991 року. Сьогодні це потужне, сучасне виробниче підприємство з багаторічною історією є лідером віконної індустрії України. Наша компанія спеціалізується на виробництві євровікон, систем PSK-Portal и систем HS-Portal із різноманітних порід деревини і металопластикових профільних систем.

Багато співробітників нашого підприємства працюють в нашій компанії більше десяти років, росли разом з компанією, набували неоціненний досвід і зробили кар'єру на нашому підприємстві.

Місія фабрики вікон "ЕСКО"

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечувати економічну ефективність будівель, в яких встановлені наші вікна. При цьому наші вікна завжди максимально зберігають тепло і безпеку. Вони надійні і довговічні, зберігають актуальність і сучасність на довгі роки.

Наші принципи

  • вдосконалення форм і пошук новаторських технічних рішень для наших продуктів;
  • гарантія дотримання міжнародних стандартів продукції;
  • підтримання технологічного рівня виробництва. Це забезпечується постійним оновленням обладнання і технологій відповідно до потреб і можливостей ринку;
  • прагнення мінімізувати ризики за рахунок автоматізаціяі систем управління і контролю технологічних процесів;
  • пошук оптимального рішення за індивідуальним замовленням клієнта і гарантія якості обслуговування.

Контроль якості та логістика

Контроль якості на нашому підприємстві передбачає систему пооперационного контролю за дотриманням умов технічного і технологічного регламенту розроблених нашими технологами на підставі норм закладених в ДСТУ Б.В.2.6-15-99. Дотримання цих норм дає нам можливість надавати гарантію на вироби на п'ять років і більше.

Система логістики нашого підприємства базується на співпраці з провідними транспортними підприємствами України, терміни доставки наших виробів в самий віддалений куточок нашої країни не перевищує п'яти робочих днів з моменту виготовлення.

ШИРОКИЙ ВИБІР ВІКОННОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІД ВИРОБНИКА
-28%
знижка

дерев'яні вікна

new
Замовити зворотній дзвінок
Наша продукція
пластикові вікна
дерев'янні вікна
розсувні двері
алюмінієві вікна
РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ МОГО ВІКНА
Адреса відділу продажів